1993
Prasidėjo dabartinės „Acme Grupės“ istorija. Trys Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentai: Stede Ingram, Tomas Palšis ir Stepas Telešius įsteigė anglų kalbos kursus. Vienas jų dėstė kalbą, kiti ieškojo klientų.
1994
Būdami aktyvūs ir kūrybingi žmonės, „Acme Grupės“ įkūrėjai išplėtė savo veiklą – pradėjo magnetinių laikmenų (garso ir vaizdo kasečių) importo ir platinimo Lietuvoje verslą. Augant konkurencijai, buvo nuspręsta patiems pradėti gaminti vaizdo kasetes, gamybai reikalingas žaliavas atsivežant iš kitų šalių. Ši gamyba davė pradžią „Acme Europe“ veiklai.
1996
Plečiantis „Acme Europe“, įkuriamas padalinys Latvijoje. „Acme Europe” tampa viena iš didžiausių IT aksesuarų ir energiją taupančių lempučių gamintojų Rytų ir Centrinėje Europoje.
1997
„Acme“ veikla išauga – pradedama kompiuterinių dalių prekyba ir platinimas.
1998
Kompiuterinių dalių prekybos ir platinimo veikla buvo atskirta nuo „Acme“ ir įkurta nauja įmonė „Acme kompiuterių komponentai“ (šiuo metu „ACC Distribution“). Sėkmingai veikiančiai įmonei vietinė rinka greitai tapo per ankšta, todėl buvo nuspręsta veiklą plėsti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Latvijoje (1998 m.), Estijoje (2005 m.), Gruzijoje (2006 m.), Armėnijoje (2011 m.), Baltarusijoje (2011 m.).
1999
Vienas žymiausių Lietuvos kino prodiuserių, Žilvinas Naujokas, iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžo turėdamas verslo idėją – platinti filmus. Tų pačių metų pabaigoje kino teatruose buvo parodytas pirmasis filmas „Vampyrai“, kuris ir įamžino įmonės „Acme Film” veiklos pradžią. Iki 2007 m. įmonė valdė kino teatrus: „Senasis trestas“ ir „Planeta“. „Acme Film“ užsiima didžiausių pasaulyje kino kūrėjų produkcijos platinimu. Augant šalies gyventojų pragyvenimo lygiui ir didėjant kokybiško laisvalaikio poreikiui, Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse pradeda kurtis vis daugiau kino teatrų. Atitinkamai savo veiklą plečia ir „Acme Film“ – įkuriamas padalinys Latvijoje (2004 m.) bei Estijoje (2007 m.).
2001
„Acme Grupė“ įsigijo įmonės „Audis“ akcijų. Ši bendrovė teikia produktų pozicionavimo prekybos vietose, stebėjimo ir priežiūros bei su tuo susijusias logistikos paslaugas visose trijose Baltijos šalyse.
2005
Grupė įsigijo Drąseikių karjero akcijų ir pradėjo plėtoti karjerų verslą.
2006
Įkuriama bendrovė „Servisa ICT“, kuri teikia profesionalios kompiuterinės ir IT įrangos, buitinės technikos, namų elektronikos ir telefonų aptarnavimo bei remonto paslaugas. Bendrovės padaliniai veikia Baltijos šalyse.
2007
Buvo įkurta „Acme Grupei“ priklausanti bendrovė „AVAD Baltic“, kuri tais pačiais metais tapo oficialia „Apple“ produktų platintoja Baltijos šalyse.
2013
Įsteigta „A Labs“, investuojanti į naujas, perspektyvias įmonių grupės veiklas bei skatinanti jų plėtrą.
2014
Grupė nusipirko įmonės „Agropro“ akcijų. „Agropro“ yra didžiausia pluoštinių kanapių augintoja, perdirbėja ir pardavėja Baltijos šalyse bei didžiausia ekologinių pluoštinių kanapių augintoja Europoje.
2018
„Aurora Cannabis“ įsigijo „Acme Grupės“ ir jos akcininkų valdomas bendroves: UAB „Agropro“ ir UAB „Borela“. Bendrovės užsiėmė plačiausiai išvystytu ekologiškų pluoštinių kanapių ir jų produktų auginimu ir tiekimu Europoje bei ekologiškų pluoštinių kanapių sėklų, kanapių sėklų baltymų, kanapių miltų ir kanapių sėklų aliejaus gaminimu.
2019
UAB „ACC Distribution“ ir UAB „Acme Europe“ reorganizuojamos prijungimo būdu. UAB „ACC Distribution” po reorganizavimo užbaigimo toliau veiklą tęsia perėmusi visas UAB „Acme Europe“ teises, pareigas bei turtą, o pastaroji bendrovė yra išregistruota iš Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registro.
2020
„Acme Grupė“ žengia į atsinaujinančios elektros energijos sritį ir pradeda energetikos projektų vystymą bei valdymą. Sukuriamas „Acme Solar Group“ prekinis ženklas.
2021
„Acme Solar Group“ valdo penkias saulės energetikos ir dvi vėjo energetikos projektus vystančias bendroves. Grupė bendrai plėtoja 12 MW saulės energetikos projektus, 14 MW vėjo energetikos projektus ir valdo veikiantį 9 MW vėjo parką.
2022
„Acme Grupė“ socialinės atsakomybės ir tvarumo veiklos kryptims vystyti įsteigė atskirą viešąją įstaigą „Acme Geri darbai“, kurioje bendrovių darbuotojai patys kuria ir formuoja „Acme Grupės“ socialiai atsakingą kryptį.