Profesionalų komanda

Mūsų pagrindinė stiprybė – profesionaliai ir komandiškai dirbantys žmonės, kurie nuolatos tobulėja, turi galimybę atskleisti savo potencialą, realizuoti idėjas ir savo siekius. Prisijunk prie mūsų!

Darbo skelbimai

Miestas

Įmonė

Auginanti mentorystė

„Acme Grupė“ yra išskirtinė savo stiprių profesionalų komanda. Grupės bendrovių darbuotojai puikiai išmano savo sritį, produktus ir projektus, už kuriuos yra atsakingi. Tai vienas iš didžiausių „Acme Grupė“ augimo sėkmės elementų.

Šiuo atveju mentorystės programa „Acme Grupė“ skaičiuojanti jau daugiau nei 5 metus, padeda dar labiau auginti skirtingas kompetencijas ir plėsti požiūrį.

Kasmet mentorystės programoje turi galimybę sudalyvauti per 30-40 dalyvių ir augti tiek su „Acme Grupė“, tiek su kitų įmonių profesionalais.

08.26Acme30-174

Įkvepianti kultūra

Ambasadorystė

Kas yra ambasadorius? Tai asmuo, kuris gali drąsiai sakyti “Aš didžiuojuosi savo darbdaviu”. Džiaugiamės, kad tokių komandos narių ir buvusių kolegų, kurie rekomenduoja grupės bendroves yra labai daug. Taip pat turime ir atskirą klubą, norinčių aktyviai atstovauti „Acme Grupės“ vardą.

Klube daug mokomės pradedant viešuoju kalbėjimu, kūrybiniu rašymu baigiant socialinių tinklų valdymu. Ir, žinoma, dalyvaujame skirtingose erdvėse, kalbėdami ir dalindamiesi savo kompetencijomis.

Community hours

Kaip komandoje gimsta dar daugiau žiniu? Kai jomis dalijamės. „Community Hours“ susitikimų metu grupės bendrovių komandos nariai, rinkos profesionalai dalijasi įdomiausiomis patirtimis, įžalgomis ir žiniomis. Čia ne tik mokomės, bet ir plečiame akiratį, keičiamės ir augame kartu.

Renginiai

SummerFest, Gerų darbų mugė, kalėdiniai vakarėliai – neatsiejama „Acme Grupės“ DNR dalis. Linksmintis ir drauge juoktis iki paryčių mokame taip pat gerai, kaip ir siekti užsibrėžtų tikslų versle.

Acme CUP

„Acme Grupės“ aktyvaus laisvalaikio programa kasmet įtraukia šimtus kolegų išbandyti aktyvias pramogas. Skvošas, tinklinis, badmintonas, miesto orientacinis, protmūšis, jogos užsiėmimai, vandenlenčių, baidarių, dviračių žygiai, o gal gongo garsų? „Acme CUP“ gali nustebinti kiekvieną!

Acme žmogus

„Acme Grupės“ kultūrą formuoja žmonės, kurie:

  • Prisiima atsakomybę
  • Atvirai dalijasi
  • Siekia geriausių veiklos rezultatų
  • Nuolat tobulėja
  • Atviras pokyčiams
  • Kuria pasitikėjimo atmosferą
  • Rūpinasi kitais ir aplinka

Atrankos kelionė

1

Nuotolinis pokalbis su atrankos specialistu

2

Pokalbis su tiesioginiu vadovu

3

Praktinė užduotis arba bandomoji darbo diena (šis etapas taikomas pagal poreikį)

4

Užduoties aptarimas biure arba susitikimas su susijusiais vadovais, kolegomis

Frame-1000004411-1-aspect-ratio-795-856

Kodėl „Acme Grupė“?

Edvinas Urbonavičius: „Didžiausią įspūdį kelia vidinė bendravimo kultūra – būtent dėl šios priežasties rekomenduoju „Acme Grupę“. Per savo karjeros metus patyriau daug nuotykių, o bendravimas su kolegomis skatina darbe jaustis kaip namuose ar draugų būryje.

Čia galiu dalintis mintimis ir nebijoti būti sukritikuotu, niekas neskaičiuoja tavo praleistų minučių už ekrano, bet visi vertina rezultatą, pastangas ir norą padaryti daugiau.“