Frame 1000004410

Verslo investicijų laboratorija

Acme Solar Group

„Acme Solar Group“ yra atsinaujinančios energetikos bendrovių grupė priklausanti „Acme Grupei“. Šiuo metu grupė valdo septynis saulės energetikos ir dvi vėjo energetikos projektus vystančias bendroves.

Grupė bendrai plėtoja 68 MW saulės energetikos projektus ir 22.3 MW vėjo energetikos projektus.

ACME_photos_4500x4500_01 1

Servisa ICT

„Servisa ICT“ yra įgaliotas aptarnavimo centras: Apple, Allview, Asus, Blaupunkt, Brother, Cata, Dell, Ecovacs, Epson, Lenovo, Lexmark, LG, Manta, Medion, MSI, Optoma, Panasonic, Prime3, Sharp, Xiaomi.

Bendrovė teikia profesionalias kompiuterinės ir IT įrangos, buitinės technikos, namų elektronikos ir telefonų aptarnavimo bei remonto paslaugas.

Daugiau informacijos

ACME Valda

Augant „Acme Grupei“ ir plečiantis jos interesų spektrui, atsirado poreikis užtikrinti profesionalų nevienalytės struktūros administravimą. Bendrovė „Acme Valda“ – „Acme Grupės“ bendrovių paslaugų centras, teikiantis platų informacinių technologijų, finansų, apskaitos, personalo, komunikacijos ir kitų paslaugų spektrą grupės susijusiems verslams.

Sąžiningumas ir skaidri veikla – vienos iš strateginių „Acme Valda“ vertybių, kurių bendrovė laikosi vystydama bendrovės veiklą, dirbdama ir bendradarbiaudama su klientais, stiprindama ryšius su partneriais. Dėl šios priežasties drauge su kitomis „Acme Grupės“ bendrovėmis

„Acme Valda“ vadovaujasi šiais bendraisiais Atitikties įgyvendinimo principais.

Taip pat kviečiame susipažinti su „Acme Valda“ UAB „Acme Valda“ privatumo pranešimu.

Acme NT

Nekilnojamojo turto valdymu ir administravimu, naujais nekilnojamo turto projektais užsiimanti bendrovė, valdoma „Acme Grupės“.

Copy of ACME_photos_4500x4500_04