Frame 1000004410

Verslo investicijų laboratorija

Acme Solar Group

„Acme Solar Group“ yra atsinaujinančios energetikos bendrovių grupė priklausanti „Acme Grupė“. Šiuo metu grupė valdo šešias saulės energetikos ir keturias vėjo energetikos projektus vystančias bendroves. Grupė bendrai plėtoja 137 MW saulės, 65 MW vėjo ir 8 MW energijos kaupimo projektus.

ACME_photos_4500x4500_01 1

Servisa ICT

„Servisa ICT“ yra įgaliotas aptarnavimo centras: Apple, Allview, Asus, Blaupunkt, Brother, Cata, Dell, Ecovacs, Epson, Lenovo, Lexmark, LG, Manta, Medion, MSI, Optoma, Panasonic, Prime3, Sharp, Xiaomi.

Bendrovė teikia profesionalias kompiuterinės ir IT įrangos, buitinės technikos, namų elektronikos ir telefonų aptarnavimo bei remonto paslaugas.

Daugiau informacijos

ACME Valda

Augant „Acme Grupei“ ir plečiantis jos interesų spektrui, atsirado poreikis užtikrinti profesionalų nevienalytės struktūros administravimą. Bendrovė „Acme Valda“ – „Acme Grupės“ bendrovių paslaugų centras, teikiantis platų informacinių technologijų, finansų, apskaitos, personalo, komunikacijos ir kitų paslaugų spektrą grupės susijusiems verslams.

Sąžiningumas ir skaidri veikla – vienos iš strateginių „Acme Valda“ vertybių, kurių bendrovė laikosi vystydama bendrovės veiklą, dirbdama ir bendradarbiaudama su klientais, stiprindama ryšius su partneriais. Dėl šios priežasties drauge su kitomis „Acme Grupės“ bendrovėmis

„Acme Valda“ vadovaujasi šiais bendraisiais Atitikties įgyvendinimo principais.

Taip pat kviečiame susipažinti su „Acme Valda“ UAB „Acme Valda“ privatumo pranešimu.

Acme NT

Nekilnojamojo turto valdymu ir administravimu, naujais nekilnojamo turto projektais užsiimanti bendrovė, valdoma „Acme Grupės“.

Copy of ACME_photos_4500x4500_04

AMZ Crew

Sertifikuota Amazon paskyrų valdymo agentūra, nuo 2017 metų teikianti kompleksines paslaugas – nuo paskyros sukūrimo iki kasdienės priežiūros. AMZ Crew vysto gamintojų ir prekinių ženklų atstovų, savininkų paskyras Europos, JAV ir kitose rinkose.

AMZ Crew yra auksinis Amazon Agentūrų Programos partneris, Amazon SPN narys, Amazon Ads verifikuotas partneris.

 

Daugiau informacijos

Dotcon

Dotcon yra prekybos Amazon automatizavimo paslaugų tiekėjas, besispecializuojantis ypatingai didelės apimties asortimentų valdyme. Dotcon klientai Lietuvoje yra Topo Centras, Lemona, Danbalt, Kotrynos Grupė, Baldai1 ir daugelis kitų.

Dotcon yra Amazon SPN narys ir Amazon programinės įrangos partneris.

 

Daugiau informacijos
dotcon (1)