Grįžti

„Acme Grupėje“ darbą pradeda nauja žmonių ir kultūros vadovė G. Šapalė

„Acme Grupės“ žmonių ir kultūros vadovės pareigas pradeda eiti Gabrielė Šapalė. Ji bus atsakinga už bendrovių grupės personalo valdymo strategijos įgyvendinimą, inovatyvių žmogiškųjų išteklių valdymo įrankių plėtojimą, vidinės bei organizacinės kultūros stiprinimą, darbdavio įvaizdžio formavimą ir kultūros formavimą komandoje, veikiančioje trijose Baltijos šalyse. Ji pakeičia iki šiol šias pareigas ėjusią Aidą Kundrotaitę.

Gabrielė Šapalė beveik dvejus metus dirbo bendrovės Žmonių ir kultūros komandoje ir turi daugiau nei 10 metų patirties personalo vadybos srityje tarptautinėse įmonėse.

„Dirbdama personalo srityje Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse ne tik tobulinau personalo valdymo praktikas ir strategijas, bet ir sukaupiau vertingos patirties diegiant inovacijas. Esu įsitikinusi, kad dėmesys novatoriškoms personalo valdymo praktikoms, įvairovei ir įtraukties skatinimui padeda įmonėms augti ir tobulėti. Džiaugiuosi, kad mano indėlis yra įvertintas, ir esu labai motyvuota pradėti darbą naujose pareigose“, – teigia naujas pareigas pradedanti eiti G. Šapalė.

Jos teigimu, vienas iš svarbiausių tikslų „Acme Grupėje“ yra išlaikyti stiprią ir vieningą komandą, kurioje kiekvienas narys jaustųsi vertinamas ir turėtų galimybes augti, bei užtikrinti, kad personalo strategijos būtų inovatyvios, efektyvios ir atitinkančios tiek darbuotojų, tiek verslo poreikius.

„Vertiname ir skatiname darbuotojų augimą bei vidinę karjerą, siekiame ugdyti talentus, palaikančius įmonės kultūrą, vertinančius inovatyvų požiūrį ir pastangas nuolat tobulėti bei prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų. Gabrielė puikiai atitinka šiuos kriterijus, tad tikime, jog jos patirtis ir orientacija į tikslą padės užtikrinti dar efektyvesnę veiklą personalo srityje bei prisidės prie visos įmonių grupės sėkmės“, – sako „Acme Grupės“ vadovas Sergej Artemiuk.

„Acme Grupę“ sudaro 36 bendrovės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tarp kurių – technologinių įrenginių didmenine distribucija užsiimanti „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, kino filmus platinanti „ACME Film“, tvarios energetikos bendrovė „ACME Solar Group“, nekilnojamo turto administravimo ir priežiūros bendrovė „ACME NT“, įrenginių priežiūra ir remontu užsiimanti „Servisa ICT“, vidinis kompetencijų centras „ACME Valda“. „Acme Grupės“ bendrovėse Baltijos šalyse dirba per 430 profesionalų.