Grįžti
Naujienos

Viena iš „ACME Grupės“ bendrovių „Servisa ICT“ pardavė dvi dukterines bendroves Estijoje ir Latvijoje UAB „MTTC“

 Elektronikos įrenginių taisymo ir priežiūros uždaroji akcinė bendrovė (UAB) „Servisa ICT“ nusprendė parduoti dvi Latvijoje ir Estijoje veikiančias dukterines bendroves šiose šalyse veikiančioms UAB „MTTC“ bendrovėms. Lietuvoje „Servisa ICT“ ir „MTTC“ toliau vykdys veiklą atskirai.

Šių metų liepos 24 ir 26 dienomis tarp UAB „Servisa ICT“ dukterinių Estijos ir Latvijos bendrovių pasirašyta 100 proc. akcijų pirkimo-pardavimo sutartis su UAB „MTTC“ priklausančiomis bendrovėmis šiose šalyse.

„Mūsų dukterinės bendrovės Estijoje ir Latvijoje pasižymi kompetentingomis komandomis ir efektyviai išvystytomis veiklomis – bendrasis pajamų portfelis per 2018 metus pasiekė per 1 mln. Eur. Artimiausiu metu bus pradėtas šių dviejų bendrovių prijungimo prie šiose šalyse veikiančių UAB „MTTC“ bendrovių procesas, kuris užtruks nuo 3 iki 6 mėn. Sujungtos bendrovės Latvijoje veiks, kaip SIA „MTTC“ ir Estijoje, kaip OU „MTTC“ bei toliau tęs „Servisa ICT“ pradėtus Latvijoje ir Estijoje darbus ir veiklas“, – teigia „Servisa ICT“ direktorius Dainius Jaudegis.

Pasak D. Jaudegio, Lietuvos „Servisa ICT“ išlieka „ACME Grupės“ bendrovių dalimi ir sparčiai plečia šioje šalyje elektroninės įrangos priežiūros paslaugų spektrą. Jau dabar „Servisa ICT“ teikia ne tik kompiuterinių bei mobilių prietaisų, bet ir elektrinių paspirtukų bei kitų išmaniųjų įrenginių priežiūros, remonto paslaugas.

Anot „MTTC“ direktoriaus Gintaro Kručko, šis verslo sandoris buvo vienas etapas iš numatytų verslo strateginių plėtros krypčių – lyderiaujanti mobiliųjų elektroninių įrenginių priežiūros ir remonto bendrovė nuolat plečiasi ir jau dabar paslaugas teikia ne tik Baltijos, bet ir kitose Europos šalyse.

 „Įsigyti „Servisa ICT“ bendroves Latvijoje ir Estijoje paskatino planuojamų elektronikos įrenginių taisymo ir priežiūros paslaugų plėtra šių rinkų esamiems bei būsimiems klientams. Tikimės, ši verslo sinergija jau artimiausiu metu duos puikius veiklos rezultatus abiems bendrovėms.“, – teigia „MTTC“ vadovas Gintaras Kručkas.

 Šio sandorio suma abipusiu sutarimu neskelbiama.