Socialinė atsakomybė

„Acme Grupė“ nuo 2016 m. aktyviai plėtoja socialinės atsakomybės strategiją. Organizacijos vadovai ir darbuotojai aiškiai suvokia, kad korporatyvinė socialinė atsakomybė ir tvarumas yra kertiniai elementai, plėtojant sėkmingą, tvarų ir visuomenei pridėtinę vertę kuriantį verslą.

„Acme Grupės“ socialinės atsakomybės ašis – paremta darbuotojų įtraukimu į šią veiklą. Socialinė atsakomybė suteikia jiems galimybę pasinaudoti turimais įmonės ištekliais, kad drauge su visa organizacija prisidėtų prie visuomenės gerovės kūrimo.

Drauge su

3 remiamos kryptys

Per 40 socialinių partnerių

8 metus plėtojami soc. projektai

Všį „ACME Geri darbai“

Socialinės atsakomybės veiklai plėtoti įkurta atskira „Acme Grupės“ organizacija „ACME Geri darbai“. „ACME Geri darbai“ subūrė bendrovių grupės darbuotojų savanorius, kurie noriai vysto, plėtoja ir inicijuoja svarbius socialiai atsakingus bendrovės ir visuomenės klausimus.

Gerų darbų mugė

„Acme Grupės“ komanda kasmet susiburia dėl itin kilnaus labdaros renginio „Gerų darbų mugė“. „Acme grupei“ visada buvo prioritetas partnerystė ir bendradarbiavimas tiek komandoje, tiek versle, tiek su visuomenės ir nevyriausybinių organizacijomis.

Todėl labdaros renginio metu kol dalis darbuotojų savanoriauja, siūlydami įvairias pramogas ir maisto paslaugas, renginio dalyviai aukoja lėšas, kurių sumą vakaro pabaigoje „Acme grupė“ padaugina 10 kartų. Vėliau paaukotos lėšos investuojamos į socialininius projektus švietimo, sveikatos ir artimų bendruomenių srityse.

Švietimo skatinimas

Renkuosi mokyti
mokytoju palaikymo ratas
Lituanicax
Matematikos ir chemijos klasių įrengimas

Drauge su

Renkuosi mokyti

Programa „Renkuosi mokyti!“ buria švietimo bendruomenę ir siekia į Lietuvos švietimą atnešti pozityvius pokyčius. Siekdama pokyčių, programa pritraukia motyvuotus, į pagalbą kitam orientuotus dalyvius, kurie mokyklose dirba dvejus metus. Baigus programą, apie 75 proc. dalyvių lieka švietimo lauke ir tęsia darbą, kaip mokytojai, mokyklų vadovai, akademinės bendruomenės ar švietimo politikos nariai.

Mokytojų palaikymo ratas

Mokytojų palaikymo ratų projektas kuria saugią erdvę, kurioje pedagogai dalinasi savo kasdiene nešama našta tam, kad į darbą eitų emociškai ramūs, turintys daugiau jėgų ir motyvacijos. Tam pasitelkiama Empatinio bendravimo metodika (angl. Non-Violent Communication), kuri įgalina pedagogus vienas kitam teikti palaikymą ir grįžtamąjį ryšį.

Lituanica X

Technologinis švietimas – raktas į dar platesnį technologijų pasaulį. Tą įrodė ir „Acme Grupės“ palaikymą ir paramą turinti 11 jaunuolių komanda Lituanica X – Team Lithuania, kuri jau yra sukūrusi per dešimtį skirtingų robotų. „Lituanica X“ jau ne kartą yra surėmę pečius Pasaulio robotikos olimpiadoje, Europos varžybos Nyderlanduose ir parsivežę aukštų vietų įvertinimus.

Matematikos ir chemijos klasių įrengimas

Kauno tvirtovės VII forte įkurta inovatyvi matematikos klasė „Žaidimatika“ jau yra atvira mokytis ir lavinti loginį mąstymą vaikams, kuriems dėl sunkių ligų ar kitų priežasčių būtina papildoma edukacinė pagalba grįžti į švietimo procesą. Klasę įkūrė Kauno tvirtovės VII fortas drauge su bendrove „Acme Grupė“. Šiuo metu yra ruošiama ir chemijos klasė.

Sveika gyvensena

Skirtingos spalvos
Jaunimo, sidabrinė, moterų linija

Drauge su

Skirtingos spalvos

Dalindamiesi sergančiųjų išgyvenimais, pamokomis ir gydytojų patarimais, prisidedame prie socialinės atskirties mažinimo ir skleidžiame žinią, kad diagnozė tik žodis, po kuriuo slypi įvairiaspalvis gyvenimas.

Jaunimo, sidabrinė, moterų linija

Pokalbis gali viską pakeisti: kažkam išgelbėti gyvybę, kitam atrasti išeitį, sprendimą, įkvėpimą keisti ar keistis. Tokie pokalbiai aplanko ir Jaunimo, Sidabrinę ir Moterų linijas. Kiekviena ypatinga su savo istorijomis ir žmonėmis.

Bendruomenės projektai

Pagalba ukrainos žmonėms
gelbekit vaikus

Drauge su

Pagalba Ukrainos žmonėms

Ukrainos visuomenė vis dar stinga pagalbos šiuo nepaprastu laikotarpiu, todėl padedame vaikams sergantiems vėžiu, Ukrainos moksleiviams reikiama technine įranga mokslams, likusiems – huminatrine pagalba ir kitais poreikiais.

Gelbėkit vaikus

„Gelbėkit vaikus“ nuo pat veiklos pradžios tikslas buvo atstovauti vaikų teises, siekti vaiko teisių įgyvendinimo šalyje bei padėti vaikams, patiriantiems skurdą, smurtą ir kitas kasdienes negandas.

Savanorystė

Jaunimo, sidabrinė, moterų linija

Drauge su

Senolių lankymas ir laikas kartu

Kasmet tradiciškai Acme Grupės komanda aplanko senolius Kauno kartų ir Kauno Panemunės socialinės globos namuose. Kaip ir kasmet šių namų gyventojai šiltai sutinka mūsų komandą prie bendro stalo. Čia visi drauge nupiname ir dekoruojame advento vainikus, dalijomės švenčių istorijomis, tradicijomis ir juokingais nutikimais. Kartais užtenka nuoširdaus dėmesio, kad įvyktų stebuklas.

Ataskaitos

Geri darbai 2021

Geri darbai 2019