Grįžti
Naujienos

Prie „ACME Grupės“ prisijungė nauja Žmonių ir kultūros vadovė

Lietuvos kapitalo elektronikos, filmų didmeninės prekybos, atsinaujinančios energetikos verslu užsiimančios „ACME Grupės“ Žmonių ir kultūros vadove tapo Aida Kundrotaitė. Ji bus atsakinga už grupės personalo valdymo strategiją ir vidinės kultūros plėtojimą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Iki šiol A. Kundrotaitė užėmė Personalo vadovės pareigas Amerikos elektronikos gamybos įmonėje „Littlefuse“, prieš tai dirbo panašiose vadovavimo pozicijose automatikos pramone užsiimančioje bendrovėje „Festo“.

„ACME grupė“ nuolat atsinaujina ir tai jai leidžia sėkmingai plėsti veiklą jau 30 metų. Šiandien grupėje dirba jau per 400 profesionalų komanda, kuri nuolat inovuoja ir ieško geriausių sprendimų Baltijos šalių rinkoms. Mano ir komandos pagrindiniai uždaviniai „ACME grupėje“ yra įdiegti geriausias rinkoje esančias darbuotojų veiklos valdymo praktikas, kurios padės atsiskleisti  darbuotojų talentams ir juos ugdyti, toliau gerinti darbuotojų patirtis. Taip pat nemažiau dėmesio bus skiriama veiklos efektyvumui – automatizuotų sprendimų integracijai į personalo valdymo procesus“,–  teigia prie komandos prisijungusi A. Kundrotaitė.

Pasak Žmonių ir kultūros vadovės, ryšys su žmonėmis yra esminė personalo valdymo ašis. Todėl svarbu taikyti modernius įrankius, kurie padėtų vadovams dar labiau suburti darbuotojus bendram tikslui ir užsibrėžtiems strateginiams tikslams pasiekti.

Prie grupės prisijungusi Žmonių ir kultūros vadovė atvirauja: „Iki šiol aš  visas patirtis įgijau darbuodamasi tarptautinėse įmonėse, todėl savo sukauptą patirtį sieksiu pritaikyti „ACME Grupėje“. Pasakysiu gana savanaudiškai, man patinka dirbti geriausiose Lietuvoje veikiančiose įmonėse, todėl noriu būti „ACME Grupės“ progreso dalimi. Čia ketinu skirti visą savo energiją ir profesines ambicijas, kad kartu su vadovais ir komanda sutelkę savo žinias ir gebėjimus sukurtume tvirtus pagrindus tolimesnei įmonių grupės sėkmei ir geriausiai darbuotojų patirčiai formuoti.“

Šiuo metu „ACME Grupei“ priklauso 31 bendrovė, veikianti Baltijos šalyse. Grupės bendrovės užsiima elektronikos ir buitinių prietaisų platinimu, priežiūra, kino filmų platinimu, tvarios energetikos parkų ir nekilnojamo turto projektų plėtojimu. Bendrovių grupės 2022 m. apyvarta siekė 747 mln. EUR.