ACME_photos_4500x4500_13 1

Pagrindinės veiklos

ACC Distribution

„ACC Distribution“ siekia tapti Nr. 1 pasirinkimu Baltijos šalyse didmeninės prekybos elektronikos įrenginiais srityje. Bendrovė išsiskiria stipriomis distribucijos ir pridėtinės vertės kūrimo kompetencijomis. Tai viena didžiausių ir sparčiausiai augančių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse.

Bendrovė atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių tokie vardai kaip Dell, Lenovo, Xiaomi, Asus, Acer, Microsoft, LG, Samsung, Huawei ir kiti.

Daugiau informacijos

AVAD Baltic

UAB „AVAD Baltic“ yra „Apple“ įgaliotasis platintojas (angl. „Apple Authorised Distributor“), atsakingas už nuoseklų „Apple“ prekinio ženklo augimą ir vystymą Baltijos šalyse, taip pat už įgaliotųjų pardavėjų (angl. „Apple Authorised Reseller“) ir paslaugų teikėjų (angl. „Apple Service Provider“) tinklo plėtrą.

„AVAD Baltic“ komanda aktyviai prisideda prie „Apple“ technologijų adaptavimo ir naudojimo, padėdama kelti verslo ir švietimo sektoriaus specialistų kvalifikaciją, mokydama ir konsultuodama specialistus, kaip naudotis moderniomis „Apple“ technologijomis.

Daugiau informacijos
pexels-adrien-olichon-3709369

Acme Film

Viena iš didžiausių kino platintojų Baltijos šalyse „Acme Film“ savąją istoriją skaičiuoja nuo 1999 m. kovo 5 dienos. Jau pirmaisiais veiklos metais kompanija sėkmingai augo, plėtė veiklą Lietuvoje, o vėliau žengė į Latvijos ir Estijos kino rinką.

„Acme Film“ yra oficiali „Warner Bros“ ir „Sony Pictures“ atstovė bei didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse, dirbanti su „Lionsgate“, „STX“, „Amblin“, „Studiocanal“ ir daugeliu kitų studijų.
Nuo pat veiklos pradžios „Acme Film“ komanda kruopščiai atrenka Lietuvos žiūrovams įdomius ir aktualius filmus, platina juos kino teatruose, televizijoje ir namų kino platformose.

Bendrovė platina bei kuria lietuvišką kiną: repertuare tokie filmai, kaip „Tarp pilkų debesų“, „Tadas Blinda: pradžia“, „Valentinas vienas“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Ir visi jų vyrai“, „Importinis jaunikis“ ir kt.

Daugiau informacijos

Servisa ICT

„Servisa ICT“ yra įgaliotas aptarnavimo centras: Apple, Allview, Asus, Blaupunkt, Brother, Cata, Dell, Ecovacs, Epson, Lenovo, Lexmark, LG, Manta, Medion, MSI, Optoma, Panasonic, Prime3, Sharp, Xiaomi.

Bendrovė teikia profesionalias kompiuterinės ir IT įrangos, buitinės technikos, namų elektronikos ir telefonų aptarnavimo bei remonto paslaugas.

Daugiau informacijos
ACME_photos_4500x4500_01 1

ACME Valda

Augant „Acme Grupei“ ir plečiantis jos interesų spektrui, atsirado poreikis užtikrinti profesionalų nevienalytės struktūros administravimą. Bendrovė „Acme Valda“ – „Acme Grupės“ bendrovių paslaugų centras, teikiantis platų informacinių technologijų, finansų, apskaitos, personalo, komunikacijos ir kitų paslaugų spektrą grupės susijusiems verslams.

Sąžiningumas ir skaidri veikla – vienos iš strateginių „Acme Valda“ vertybių, kurių bendrovė laikosi vystydama bendrovės veiklą, dirbdama ir bendradarbiaudama su klientais, stiprindama ryšius su partneriais. Dėl šios priežasties drauge su kitomis „Acme Grupės“ bendrovėmis

„Acme Valda“ vadovaujasi šiais bendraisiais Atitikties įgyvendinimo principais.

Taip pat kviečiame susipažinti su „Acme Valda“ UAB „Acme Valda“ privatumo pranešimu.