Grįžti
Naujienos

Net šešios „ACME Grupės“ bendrovės drauge susitelkė dirbti atnaujintame 3000 kv. metrų biure

„ACME Grupės“ bendrovės „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „ACME Valda“, „Drąseikių karjeras“, „ACME NT“ nuo šiol vystys veiklą po vienu stogu atnaujintame biure Kaune, Raudondvario pl. 131B. Nors bendrovių naujų darbo vietų įsikūrimo baigiamieji darbai dar tebevyksta, visų komandų veikla čia jau įgavo pagreitį.

Pasak „ACME Grupės“ vadovo Sergej Artemiuk, vienas iš siekių, kuris nulėmė pasirinkimą sutelkti daugumą verslų kartu ir įkurti net per 3000 kv. metrų ploto biurą, buvo didinti bendrystę ir bendradarbiavimą tarp bendrovių, greitinti vidinius procesus, sprendimo priėmimą įvairiais klausimais, sparčiai dalintis „know-how“ ir kitomis geriausiomis patirtimis.

„Šiomis dienomis pasaulyje viskas globalėja ir ieškoma efektyviausių būdų veikti. Šis mūsų sprendimas, sukurti darbo vietas pagrindiniams grupės verslams vienoje vietoje yra taip pat vienas iš efektyvumo, patogumo ir geriausių veiklos būdų paieškos link rezultatas. Darbas kartu yra „ACME grupės“ varomoji jėga ir pagrindas, todėl džiaugiamės, kad po vienu stogu dabar galime suskaičiuoti per 250 profesionalių, sėkmingų darbuotojų ir daugybę skirtingų verslo krypčių“, – naujo biuro įkūrimo idėją pristato „ACME Grupės“ vadovas Sergej Artemiuk.

Anot „ACME Grupės“ vadovo, idėja atnaujinti patalpas Kaune ir suburti didžiąją „ACME Grupės“ bendrovių kilo dar prieš keletą metų. Dalis grupės bendrovių čia įsikėlė prieš kurį laiką, o didžiausią komandą turinti „ACC Distribution“ prisijungė ir įsikėlė jau šiomis dienomis.

Atnaujinto „ACME grupės“ biuro sprendimai, dizainas ir naujovės bus pristatytos jau netrukus.