Grįžti
Naujienos

Ernesta Galinienė traukiasi iš „ACME Grupės“ Žmonių ir kultūros vadovės pareigų

37 bendroves Baltijos šalyse vienijančią „ACME Grupę“ nuo šių metų sausio 13 dienos palieka Žmonių ir kultūros vadovės pareigas ėjusi Ernesta Galinienė, kuri buvo atsakinga už personalo valdymą grupės įmonėse. Šiuo metu įmonių grupė ieško naujo Žmonių ir kultūros vadovo.

„ACME Grupė visada pasižymėjo atvira, novatoriška kultūra, kurioje kiekvienas komandos narys turi daug veikimo laisvės, galimybių savirealizacijai ir erdvės profesiniam augimui. Be galo džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dirbti su stipriais savo srities profesionalais, plėtoti ir prisidėti prie „ACME Grupės“ sėkmės“, – komentuoja E. Galinienė.

Įmonių grupę po septynerių veiklos metų E. Galinienė palieka nusprendusi išbandyti jėgas kitame verslo sektoriuje. Ji „ACME Grupėje“ pradėjo darbą kaip Personalo partnerė, po trejų metų tapo Personalo vadove, vėliau, praplėtus atsakomybių ribas ir komandą, pradėjo eiti Žmonių ir kultūros vadovės pareigas.

 

„E. Galinienė buvo išskirtinė „ACME Grupės“ dalis, kuri reikšmingai prisidėjo prie įmonių grupės personalo valdymo formavimo ir kultūros puoselėjimo. Ji nuolat su komanda ieškojo geriausių personalo valdymo strateginių, darnių sprendimų tiek verslui, tiek žmonėms, jų savijautai, profesinei patirčiai. Taip pat prisidėjo prie daug svarbių vidinių bei struktūrinių pokyčių, kaip įmonių sujungimas, atlygio sistemų keitimas. Nuoširdžiai dėkojame Ernestai už šiuos 7 profesionalaus tobulėjimo ir ėjimo kartu metus”, – teigia „ACME Grupės“ vadovas Sergej Artemiuk.

Bendrovė šiuo metu ieško Žmonių ir kultūros vadovo, kuris bus atsakingas už „ACME Grupės“ ilgalaikės darbdavio strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, komandos Baltijos šalyse valdymą bei susijusius klausimus.

„ACME Grupę“ sudaro 37 bendrovės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tarp kurių žinomiausios technologinių įrenginių didmenine distribucija užsiimanti „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, kino filmus platinanti „ACME Film“, tvarios energetikos bendrovė „ACME Solar Group“, nekilnojamo turto administravimo ir priežiūros bendrovė „ACME NT“, „Drąseikių karjeras“, įrenginių priežiūra ir remontu užsiimanti „Servisa ICT“, vidinis kompetencijų centras „ACME Valda“.  „ACME Grupės“ bendrovėse Baltijos šalyse dirba per 430 darbuotojų