Grįžti
Naujienos

Didmeninės prekybos milžinė pristato analogų neturinčią išmaniąją programėlę

UAB „ACC Distribution”, viena didžiausių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, pirmoji rinkoje savo klientams pristato išmaniąją programėlę. Pastaroji leidžia verslo klientams realiu laiku gauti pranešimus apie naujus produktus arba specialius pasiūlymus ir vos poros mygtukų paspaudimu savo išmaniajame telefone juos iš karto užsisakyti.

Bendrovė, atstovaujanti daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, siekė iš esmės pakeisti verslo klientų patirtį užsakant prekes. „Vienas iš mūsų bendrovės strateginių tikslų – optimizuoti atstovaujamų produktų užsakymą, diegiant pažangius technologinius sprendimus. Laikydamiesi šių tikslų, praėjusių metų viduryje paleidome naują produktų užsakymo portalą: „E-commerce“, kuris pasižymi visiškai nauju, vartotojams gerokai patrauklesniu dizainu bei funkcionalumu. O gruodžio mėnesį startavo ir išmanioji programėlė“, – apie naujus verslo sprendimus pasakojo Regimantas Buožius, „ACC Distribution“ direktorius.

Anot jo, naujajame portale ir naudodamiesi programėle klientai gali matyti asmeniškai jiems pritaikytas akcijas, išparduodamus produktus, naujienas ir verslo sprendimus. Sparti prekių peržiūra leidžia greitai susipažinti su prekių parametrais, peržiūrėti nuotraukas. „Klientai turi galimybę pasižymėti dažniausiai naudojamus puslapius ir vėliau, vieno mygtuko paspaudimu, juos atversti bei naudotis kitomis funkcijomis”, – naujųjų sprendimų privalumus vardijo Regimantas Buožius.

Jis taip pat pabrėžė, kad per porą mėnesių nuo išmaniosios programėlės atsiradimo, ją parsisiuntė jau daugiau nei 370 verslo klientų, besinaudojančių Android ir iOS operacinėmis sistemomis. „ACC Distribution“ direktorius pastebi, jog vidutiniškai klientai užsakydami prekes „E-commerce“ portale užtrunka apie 10 min., o štai užsakymai, naudojantis mobiliąja programėle, atliekami žymiai greičiau – vidutiniškai jie įvykdomi per 6 min. „Fiksuojame, kad per dieną prie mūsų prekių užsakymo sistemos verslo klientai, naudodami įvairius įrenginius, jungiasi virš 2000 kartų, o prisijungimai iš mobiliųjų įrenginių – nuolatos auga. Pradėjus veikti programėlei, vos per 2 mėn. 45 proc. išaugo prisijungimų per mobiliuosius įrenginius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, skaičius. Tai tik dar kartą patvirtina, kad pasiūlius patogią programėlę, partneriai prioritetą teikia prisijungimams iš mobiliųjų įrenginių“, – įžvalgomis dalijosi Regimantas Buožius, pridurdamas, kad naujoji sistema ir toliau tobulinama kruopščiai analizuojant klientų poreikius bei siekiant suteikti papildomą naudą kiekvienam iš jų individualiai.

UAB „ACC Distribution“ priklauso UAB „ACME Grupė”. Bendrovė yra viena didžiausių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, taip pat veikianti Kaukazo bei Kaliningrado srities regionuose.