Grįžti
Naujienos

„Community Hours“ – „ACME Grupės“ darbuotojų erdvė dalytis vertingomis žiniomis ir įžvalgomis

Kaip greičiausiai ir efektyviausiai įgauti skirtingų sričių žinių ir patarimų? „Dalykitės patirtimis komandoje, juk geriausi mokymai ir pamokos gali būti visai čia pat“, – pataria „ACME Grupės“ Personalo partnerė Ingrida Šilkutė. „ACME Grupės“ bendrovių darbuotojai patirtimis dalijasi jau įsibėgėjusios ugdymo programos „ACMErship“ programos „Community Hours“ (liet. k. „Bendruomenės valanda“) susitikimų metu.

 „ACME Grupėje“ dirba per 500 profesionalų, turinčių spalvingų patirčių, naudingų įžvalgų, vadybos metodų, įtraukiančių laisvalaikio hobių ar svarių ateities tendencijų vizijų. Tad pakvietėme kolegas gyvai pasidalyti vieniems su kitais savo vertingomis žiniomis reguliarių bendrų susitikimų metu. Idėja tikrai pavyko, kas keletą savaičių vykstantys susitikimai suburia net per 60 skirtingų grupės bendrovių kolegų.“, – susitikimų idėją pristato Personalo partnerė I. Šilkutė.

Anot Ingridos Šilkutės, šio formato susitikimai įrodė, kad kolegos vienas kitam gali būti puikiais mokytojais, patarėjais, įkvepėjais ar padrąsintojais imtis ar išbandyti naujus dalykus, tobulinti turimas žinias. Susitikimų temos yra kuo įvairiausios – nuo viešojo kalbėjimo, dienotvarkės planavimo, lyderystės, vadovavimo sau iki prezentacijos parengimo ar programos „MS Excel“ įrankių panaudojimo galimybių.

„Vienuose mokymuose esame klasikiniai klausytojai, kituose – aktyvūs dalyviai, trečiuose atsinešame savo kompiuterius ir drauge mokomės. Tad nėra vieno standarto, pasirinkta susitikimų tema reikalauja skirtingų priemonių, įsitraukimo ir aplinkos“, – apie susitikimus atvirauja Personalo partnerė I. Šilkutė. Pasak Ingridos, esant aktualiai temai šių susitikimų metu pakviečiami ir išoriniai lektoriai, buvę kolegos ar partneriai.

 Primename, „Community Hours“ susitikimai yra viena iš „ACME Grupės“ ugdymo „ACMErship“ akademijos dalių. Mokymų akademiją sudaro kelios mokymų kryptys, kurios kiekvienais metais išrenkamos atsižvelgiant į pasikeitusias rinkos sąlygas ir komandos poreikius. Atsižvelgiant į tai, „ACMErship“ akademijoje 2019-aisiais atskirai ugdomi ir bendrovių vadovai spec. programa „Leadership“.