Grįžti
Naujienos

„ACME” prekės ženklo naujovės bus pristatytos didžiausioje Europos technologijų parodoje „IFA 2019”

„ACME Grupės” bendrovės „ACC Distribution“ prekės ženklo „ACME“ komanda nustebins didžiausios technologijų parodos Europoje „IFA 2019”  lankytojus – pristatys ne tik visiems jau įprastus išmaniuosius IoT įrenginius (IP kameras, durų jutiklius), bet ir išmaniąsias lemputes, naujus išmaniuosius įrenginių įkrovimo bei kitus dar nematytus IoT sprendimus.  „IFA 2019“ beveik savaitei 161 tūkst. kvadratinių metrų teritorijoje suburs daugiau nei 1800 rinkos senbuvių, lyderių ir naujokų bei pritrauks per 4 mln. lankytojų.

Didžiausi elektronikos įrenginių gamintojai jau nuo šių metų antrojo ketvirčio įvairiuose šaltiniuose užsimena apie ateities geidžiamiausius technologinius produktus ir ko galime tikėtis artimiausiu metu.

 „Šių metų žvaigždėmis taps dirbtinis intelektas, 5G ryšį palaikantys mobilieji prietaisai, lankstūs ekranai ir senosios technologijos prikeltos naujam gyvenimui – belaidžiai grotuvai vinilo plokštelėms“, – oficialiame pranešime spaudai atskleidžia parodos „IFA 2019“ organizatoriai.

Lietuviai „IFA 2019“ parodoje ypatingą dėmesį išskirs galutiniam vartotojui

„ACC Distribution“ ACME prekės ženklo vadovas Mindaugas Laurinaitis teigia, jog kasmet išsiskirti iš šimtų parodos dalyvių darosi vis sudėtingiau. Tačiau tokie iššūkiai priverčia pasitempti visus rinkos žaidėjus. Ypatingai daug dėmesio skiriama „IoT“ (angl. k. Internet of Things) arba „daiktų interneto“ technologinei krypčiai. Tyrimų agentūra „Gartner“ prognozuoja, jog 2020-aisiais metais pasaulyje bus 50 milijardų „IoT“ įrenginių ir jų vertė pasieks 1,9 trilijonus JAV dolerių.

 „Stebėdami technologijų tobulėjimo tempą, tendencijas ir augančius vartotojų poreikius, nuo pokyčių neatsiliekame ir mes. Šiais metais pristatysime ne tik visiškai atsinaujinusį ACME prekės ženklą, bet ir daug labiau šiuolaikiniam vartotojui pritaikytą – aktualų ir stilingą – asortimentą. Atsižvelgdami į „IoT“ populiarumą, pristatome ne tik visiems jau gana įprastus išmaniuosius įrenginius (IP kameros, durų sensorius), bet ir išmaniąsias lemputes, įvairius išmanius krovimo sprendimus bei kitus „IoT“ produktus.“, – pasakoja M. Laurinaitis.

Technologijoms sparčiai judant į priekį vis svarbiau yra pagalvoti ne apie įgudusį entuziastą, o vartotoją, kuriam galbūt tai yra pirmasis prietaisas. ACME prekės ženklo vadovas teigia, jog atnaujinant prekės ženklą prioritetu tapo technologijų demokratizacija.

„Norime būti arti tų vartotojų, kurie pirmą kartą naudojasi išmaniaisiais prietaisais. Bent virtualiai palaikyti juos už rankos. Tam kuriame išsamias ir lengvai suprantamas instrukcijas, o artimiausiuose planuose jau yra specializuota ACME programėlė. Jos tikslas –sujungti visus ACME produktus į vieną ekosistemą, kuriai valdyti užteks išmanaus mobiliojo telefono ir visiems gerai pažįstamo „Wi-fi“ maršrutizatoriaus“, – tęsia M. Laurinaitis.

Akivaizdu, „IFA 2019“ sulaikę kvėpavimą laukia ne tik elektronikos platintojai ir entuziastai, bet ir patys gamintojai. Juk rugsėjo 6-11 dienomis vyksianti paroda duos aiškų toną visų ateinančių metų technologijų tendencijoms.

UAB „ACC Distribution“ yra elektroninių įrenginių didmeninė platintoja Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Kaliningrade (Rusijoje) ir Baltarusijoje. Bendrovė atstovauja daugiau nei 300 pasaulyje žinomų prekių ženklams ir aptarnauja daugiau nei 4000 klientų. Šiuo metu bendrovės grupėje dirba daugiau nei 200 darbuotojų. UAB „ACC Distribution“ yra „ACME Grupės“ dalis.