Grįžti
Naujienos

„ACME Grupės“ bendrovės visiškai sustabdė bendradarbiavimą su Rusijos ir Baltarusijos šalimis

„ACME Grupės“ bendrovės atsižvelgdamos į Rusijos vykdomus karo veiksmus Ukrainoje visiškai sustabdė bendradarbiavimą ir veiklą su Rusijos ir Baltarusijos šalimis.

Viena didžiausia „ACME Grupės“ bendrovė „ACC Distribution“, kuri užsiima elektroninių įrenginių didmenine prekyba Baltijos ir kitose šalyse, visiškai sustabdė prekybą techniniais įrenginiais Rusijos ir Baltarusijos valstybėse. Bendrovė atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių tokie vardai kaip Dell, Lenovo, Asus, Acer, Microsoft, LG, Samsung ir kiti.

Kitos „ACME Grupės“ bendrovės „AVAD Baltic“ pagrindinis distribucijos partneris „Apple“ paskelbė apie produktų tiekimo sustabdymą į Rusiją, taip pat apribojo „Apple pay“ paslaugas. „AVAD Baltic“ yra įgaliotasis „Apple“ platintojas Baltijos šalyse.

„ACME Film“ bendrovė, užsiimanti kino platinimu Baltijos šalyse, sustabdė bendradarbiavimą su Rusijos kino industrija ir išėmė rusų filmus iš kino filmų tinklelio Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Kitos „ACME Grupės“ bendrovės neplėtoja verslo ryšių su Rusijos ir Baltarusijos šalimis.