Grįžti
Naujienos

„ACME Grupės” bendrovės drauge su darbuotojais susibūrę Gerų darbų mugėje paaukojo daugiau nei 50 tūkst. eurų

Šiais metais Gerų darbų mugės metu, kuri vyko rugsėjo 12 d., „ACME Grupės“ darbuotojai paaukojo 4 771 eurų, o bendrovių grupė šią sumą tradiciškai padaugino 10 kartų, papildomas lėšas skirdama iš bendrovės sąskaitos. Taigi viso 52 481 eurų nukeliavo į Gerų darbų fondą. Pusė šios sumos skiriama „Happimess“ veiklai remti, o kitą pusę „ACME Grupė“ paskiria kitoms prasmingoms veikloms ir inciatyvoms.

„ACME Grupė“ yra viena pirmųjų lietuviškų bendrovių, kuri itin stipriai įtraukia savo darbuotojus į labdaringą veiklą. Iš esmės, patys darbuotojai yra mugės ir organizatoriai, ir dalyviai. Jie patys organizuoja įvairias veiklas, žaidimus, dirbtuves, aukcionus, kurių metu ir yra aukojamos lėšos.

„Ši mugė kuria vertę ne tik mūsų remiamoms organizacijoms ir šeimoms, bet ir mums patiems, kaip komandai. Ruošdamiesi kolegos kartu kuria, dalijasi idėjomis, o susirinkę renginyje – bendrauja neformalioje aplinkoje ir prasmingai leidžia laiką kartu. Visa ši patirtis vėliau būna naudinga ir darbo aplinkoje. Gerų darbų mugė suvienija darbuotojus kartais labiau nei krepšinis“, – šypsosi Sergej Artemiuk.

„ACME Grupės” Gerų darbų mugės fondo lėšomis yra remiama daug įvairių projektų, kurie kuria ilgalaikę vertę. Šio fondo lėšomis Kauno tvirtovės VII forte įrengta inovatyvi matematikos klasė „Žaidimatika”. Ji skirta vaikams, kuriems dėl patirtų sunkių ligų ir praleistų pamokų būtina papildoma edukacinė pagalba, kad jie grįžtų į bendrą švietimo procesą. Be abejonės, padedama ir konkrečioms šeimoms bei vaikams, kuriems šiuo metu labiausiai reikia pagalbos. Remiama jų užklasinė veikla ar sveikatai stiprinti reikalingi užsiėmimai, finansuojami akiniai regos korekcijai, vaikai aprūpinami priemonėmis, būtinomis ruošiantis į mokyklą – šiemet buvo suruošta net 200 „mokinio krepšelių“, – nuveiktais bendrovės Gerų darbų fondo darbais dalijasi S. Artemiuk.

Happimess ir „ACME Grupės” prasmingi projektai plečiasi

Vos prieš metus Happimess išleistos knygos, skirtos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, „Viskas bus gerai” projektas plečiasi. Pernai šio leidinio atsiradimą inicijavo „Happimess” labdaros iniciatyva, knygą kūrė Algis Kriščiūnas ir Jurga Baltrukonytė, o pagrindiniu rėmėju tapo „ACME Grupė”, kurie finansavo didžiąją dalį kaštų, susijusių su knygos leidyba. Šiandien pati knyga yra tarsi medžio kamienas, iš kurio į pasaulį skverbiasi nauji projektai.

„Vaikams, kurie serga sunkiomis ligomis, būtina ne tik medicininė ar psichologinė pagalba, bet ir socializacija – edukaciniai bei pramoginiai užsiėmimai, kad vaikai galėtų grįžti ir integruotis į įprasto gyvenimo ritmą. Socializacijos procesas yra ne mažiau svarbus ir reikalingas”, – akcentuoja „ACME Grupės” vadovas Sergej Artemiuk.

Pagal knygą „Viskas bus gerai” šiuo metu baigiamas kurti stalo žaidimas, kuris buvo pristatytas šių metų „ACME Grupė” organizuojamoje kasmetinėje Gerų darbų mugėje. Kartu pristatoma ir aplikacija – žaidimas, skirtas mobiliesiems įrenginiams, kurį sukūrė įmonė „TutoTOONS”. Tiek stalo, tiek mobilusis žaidimai bus nemokamai prieinami vaikams Lietuvos ligoninėse. Pati knyga šiuo metu yra verčiama į anglų kalbą, o taip pat planuojama kurti knygą, kuri bus skirta vyresnio amžiaus vaikams ir paaugliams.