Grįžti
Naujienos

„ACME Grupės“ bendrovės aktyviai skiria paramą Ukrainos gyventojams

„ACME Grupės“ bendrovės ir „ACME Grupės“ Gerų darbų komanda siekdama padėti Ukrainai ir jos gyventojams jau skyrė 55 tūks. Eur. finansinės paramos.

40 tūks. Eur. paramos buvo paskirta porganizacijoms, kurios rūpinasi likusiais Ukrainoje: „Blue/Yellow“, Raudonajam kryžiui, „MEDIA LAB“ (Praeities žvalgas), „Gelbėkit vaikus Ukraina“, „Caritas Ukraina“.

„ACME Grupė“ papildomai skyrė 10 tūks. Eur. paramą Ukrainos žmonėms per tarptautinę organizaciją „Rotary International Apygarda 1462“ „ACME Film“ skyrė papildomą 5 tūks. Eur. paramą Ukrainos gyventojams.

„ACME Grupės“ darbuotojų savanorystė ir iniciatyvos padedant priimti Ukrainos pabėgėlius Lietuvoje. Kolegos aktyviai įsitraukia į Raudonojo kryžiaus, Maisto banko, Caritas savanorystės ir daiktų aukojimo iniciatyvas. „ACC Distribution“ darbuotojai paaukojo smulkios buitinės technikos ir įrangos (pastarosios vertė per 1 tūks. Eur.) sodybai, kurioje ruošiamasi apgyvendinti iki 100 Ukrainos pabėgėlių.

„ACME Grupės“ bendrovės neketina sustoti ir toliau ieško būdų padėti ir palaikyti kaimyninės šalies gyventojus.

Primename,„ACME Grupės“ bendrovės sustabdė bendradarbiavimą ir veiklą su Rusijos ir Baltarusijos šalimis: „ACC Distribution“ sustabdė prekybą techniniais įrenginiais Rusijos ir Baltarusijos valstybėse. „AVAD Baltic“ pagrindinis distribucijos partneris „Apple“ paskelbė apie produktų tiekimo sustabdymą į Rusiją, taip pat apribojo „Apple pay“ paslaugas. „ACME Film“ sustabdė bendradarbiavimą su Rusijos kino industrija ir išėmė rusiškus filmus iš savo tinklelio Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kitos „ACME Grupės“ bendrovės neplėtoja verslo ryšių su Rusijos, Baltarusijos šalimis.