Grįžti
Naujienos

„ACME Grupės“ bendrovė rinkai pateikė naujus nutolusius saulės parkus

„ACME Grupės” bendrovė „ACME Solar Group“ rinkai pristatė Vievio ir Alytaus seniūnijose vystomus du nutolusius saulės elektrinių parkus.

Nutolę saulės parkai yra efektyvus sprendimas norintiems naudoti tvarią saulės energiją, tačiau neturintiems sąlygų įsirengti saulės modulių savo žemės sklype, o tuo labiau ant namo ar daugiabučio stogo. Taip pat nereikia rūpintis įrenginių montavimu bei priežiūra, kadangi viskuo pasirūpina profesionalūs vystytojai., – pasakojo „ACME Grupės” direktorius Sergej Artemiuk.

Lietuvos gyventojai jau gali nusipirkti dalį „ACME Solar Group“ vystomų nutolusių saulės parkų Vievio ir Alytaus seniūnijose „Ignitis” sistemoje . Vievio seniūnijoje esančiame 3,2 MW ir Alytaus seniūnijoje 2 MW galios saulės parke bus naudojamos pažangiausias ir rinkos pripažinimą pelniusias technologijos.  ​​​​​​​

Čia veiks „ACC Distribution“ atstovaujamo prekės ženklo „Trina Solar“ (650 W) saulės moduliai, kurie naudoja naujos kartos dvipusio stiklo technologiją, leidžiančia generuoti elektros energiją ne tik iš tiesioginių saulės spindulių, bet ir iš atspindžių nuo žemės. „Trina Solar“ saulės moduliai – patikimi ir ilgaamžiai, ne veltui šis prekės ženklas rikiuojasi TOP3 „Bloomberg Tier 1“ gamintojų sąraše.

Šiuo metu Lietuvoje gaminančių vartotojų yra beveik 22 tūkst. Balandžio mėnesio duomenimis nutolusiuose saulės parkuose saulės elektrinę įsigijusių gaminančių vartotojų yra 5,4 tūkst., o 16,3 tūkst. turi įsirengę saulės elektrinę ant namo stogo. Planuojama, kad šiemet šie skaičiai išaugs dvigubai.