Grįžti
Naujienos

ACME Grupei netrukus vadovaus naujas direktorius

Technologinius sprendimus bei produktus platinančios lietuviško kapitalo bendrovių grupės UAB ACME Grupė atstovai informuoja, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. Sergej Artemiuk taps naujuoju direktoriumi. Iki šiol organizacijai vadovavęs vienas iš akcininkų Tomas Palšis visą savo dėmesį skirs darbui UAB ACME Grupė ir kitų grupės bendrovių valdybose.

„Šis pokytis – natūrali organizacijos raida, kuri buvo suplanuota prieš porą metų, kai prie ACME grupės komandos prisijungė Sergej Artemiuk, iki šiol dirbęs direktoriaus pavaduotoju finansų ir valdymo klausimais. Norėjome, kad Sergej nuodugniai susipažintų su visais organizacijoje vykstančiais procesais, perprastų kultūrą ir įsilietų į ją. O ir darbuotojai turėtų laiko jį pažinti”, – apie strateginį pokytį kalbėjo Tomas Palšis.

Anot Tomo Palšio, tikimasi, kad Sergej Artemiuk padės ir toliau visai bendrovių grupei išlaikyti gerą augimo dinamiką, skirs dėmesį įvairių organizacijoje veikiančių kompleksinių procesų gerinimui, stiprins veiklos kontrolę, rizikų valdymą bei sinergiją tarp grupės bendrovių. „Naujasis direktorius turėtų koncentruotis į grupės verslų valdymą, auginant jų vertę, suaktyvinti strateginių krypčių ir projektų įgyvendinimą grupės mastu. Taip pat efektyvinti turimo kapitalo valdymą bei planavimą, standartizuoti investicinių projektų vertinimą ir įgyvendinimą bei užtikrinti visų operatyvinių klausimų sprendimą”, – UAB ACME Grupė valdybos lūkesčius naujajam direktoriui vardijo Tomas Palšis. Numatoma, kad ilgainiui naujasis vadovas taps bendrovių grupės atstovu kitų valdomų bendrovių valdybose, tai leis jam betarpiškai įsigilinti į bendrovių veiklą ir įgalinti jas siekti akcininkų keliamų tikslų.

Tomas Palšis, savo ruožtu, nuo 2019 m. sausio 1 d. užleidžia UAB ACME Grupė direktoriaus pareigas ir tampa UAB ACME Grupė valdybos pirmininku. Jis ir toliau dalyvaus kitų grupės bendrovių valdybose. „Mano tikslas šiuo metu daugiau dėmesio skirti bendrovių valdysenai, diegti gerąją bendrovių valdysenos praktiką, kuri nukreiptų vadovybę strategijos įgyvendinimo linkme. Sieksiu susikoncentruoti į ilgalaikių strateginių grupės tikslų ir projektų inicijavimą, perleidžiant didesnę dalį kasdieninės veiklos naujajam direktoriui”, – sakė būsimas UAB ACME Grupė valdybos pirmininkas.

Ilgametis ACME grupės valdybos pirmininkas Stepas Telešius ir toliau tęs veiklą UAB ACME Grupė valdyboje. Jis fokusuosis į investicijas, naujų verslo sričių paiešką bei analizę.

Šiuo metu ACME grupė apjungia 37 bendroves, veikiančias 6 šalyse. Grupei priklausančios bendrovės užsiima elektronikos ir buitinių prietaisų platinimu bei remontu, smulkių elektronikos įrenginių gamyba, taip pat filmų platinimu ir gamyba bei nišinių produktų gamyba. Bendrovių grupėje dirba 497 darbuotojai, o 2017 m. bendrovių grupės apyvarta siekė 527 mln. EUR.