Grįžti
Naujienos

„ACME Grupė“ startavo su nauja lyderystės mokymų programa bendrovių vadovams

Ko reikia, kad maksimaliai greitai komandos nariai prisitaikytų prie naujų rinkos iššūkių? Kaip įgalinti komandos narius efektyviai veikti? Į šiuos ir daugelį kitų aktualių klausimų UAB „ACME Grupės“ vadovai ieško atsakymų jau startavusios mokymų akademijos „ACMErship“ lyderystės programos mokymuose.

„Lyderiu ne tik gimstama, daug dažniau jais tampama. Kaipparodė „Forbes“ tyrimų rezultatai, net 10-15 procentų žmonių iš tiesų yra gimę būti lyderiais ir jie jais tampa natūraliai. Kiti 70-80 procentų gali efektyvios lyderystės išmokti ją nuolat ugdant ir dirbant su savimi.

Įvertinant tai, nusprendėme dirbti ir siekti maksimalios lyderystės komandoje drauge ugdant pradedančiuosius ir patyrusius komandos vadovus. Tikime, kad nuolat besimokantis lyderis, kintančios rinkos ir verslo aplinkoje geba ne tik kryptingai tobulėti, vesti savo padalinį, bet ir visą organizaciją į priekį.”, – teigia Personalo vadovė Ernesta Galinienė.

Mokymų metu skirtingų patirčių vadovai itin daug dėmesio skirs adaptyvios lyderystės principams. Pastaroji, anot OVC mokymų lektoriaus Pauliaus Avižinio, ypatinga tuo, kad yra orientuota ne į lyderio savybes ir asmenybę, o į efektyvius lyderio veiksmus, skatinančius komandą susitelkti, kelti klausimus ir, norint išlikti tvariais rinkoje, ieškoti geriausių sprendimų.

„Adaptyvios lyderystės veiksmai privalo nuolat keistis ir kisti, atsižvelgiant į siekiamą tikslą, kartais komandai būtinas vadovo palaikymas, įkvėpimas, išklausymas, kontrolė, o kartais – visiškas atsitraukimas. Dėl šios priežasties adaptyvios lyderystės mokymasis asmeniui – tai nuolatinis judėjimas plečiant gebėjimų arsenalą ir tampant vis laisvesniu elgtis įvairiai.”, – lyderystės mokymų ypatybes įvardijo OVC lektorius.

„ACME Grupės“ lyderystės programos metu skirtingų „ACME Grupės“ bendrovių 25 atrinktiems vadovams mokymai vyks keliomis kryptimis – be šešių mokymų sesijų bus rengiami ir praktiniai vadovų klubo susitikimai. „Daugiausiai išmokstame ne iš vadovėlių, o iš asmeninių patirčių. Todėl skirsime atskirą vadovų dėmesį sutiktų situacijų, vykdytų žingsnių, taikytų sprendimų aptarimui ir nagrinėjimui drauge.“, – akcentavo Personalo vadovė Ernesta Galinienė.

Primename, lyderystės programa yra viena iš „ACME Grupės“ mokymų akademijos „ACMErship“ dalių. Mokymų akademiją sudaro kelios mokymų kryptys, kurios kiekvienais metais išrenkamos atsižvelgiant į pasikeitusias rinkos sąlygas ir komandos poreikius. Be lyderystės programos, taip pat startuos ir „ACMEship Cummunity Hours“ renginiai, kurių metu visi „ACME Grupės“ bendrovių darbuotojai galės semtis naujų žinių tiek iš bendrovės vadovų, tiek skirtingų sričių lektorių.