Grįžti
Naujienos

„ACME Grupė“ drauge su Kauno tvirtovės VII fortu įkūrė inovatyvią matematikos klasę

Kauno tvirtovės VII forte įkurta inovatyvi matematikos klasė „Žaidimatika“ jau yra atvira mokytis ir lavinti loginį mąstymą vaikams, kuriems dėl sunkių ligų ar kitų  priežasčių būtina papildoma edukacinė pagalba grįžti į švietimo procesą. Klasę įkūrė Kauno tvirtovės VII fortas drauge su bendrove „ACME Grupė“.

„Siekiame sukurti išskirtinę edukacinę erdvę, kurioje būtų taikoma edukacinė programa su netradiciniais lavinamaisiais metodais. Vaikai geriausiai supranta, kai sudėtingus dalykus pateikiami jiems paprastai. Todėl „Žaidimatikoje“ matematines teoremas, lygtis ir principus mokysimės su edukaciniais ir lavinamaisiais žaidimais“,– naujovę Kauno tvirtovės VII forto edukacinėse erdvėse pristato įstaigos vadovas Vladimiras Orlovas.

Pasak V. Orlovo, ši klasė visada atvira moksleiviams, kuriems dėl skirtingų priežasčių, kaip sudėtingos užsitęsusios onkologinės ar kitos ligos, krizinės situacijos šeimoje, teko praleisti mokyklos pamokas ir būtina pagalba kuo greičiau pasivyti bendramokslius. Anot  įstaigos vadovo, čia bus padedama ir vaikams iš socialinės rizikos šeimų, kuriems aktualus švietimo žinių pastiprinimas. Šią iniciatyvą ir klasės įkūrimą užtikrino socialiai atsakinga bendrovė „ACME Grupė“ klasės įkūrimui ir įrengimui skyrusi per 11 tūkst. Eur.

„Džiaugiamės, kad „ACME Grupės“ įrengtoje klasėje moderniosios pedagogikos metodikos apjungtos su naujais infrastruktūros sprendimais. Idėja sudaryti galimybę matematikos mokytis kitaip bei padaryti šią erdvę prieinamą tiems vaikams, kuriems labiausiai to reikia, yra artima mūsų socialiai atsakingoms grupės bendrovėms ir verslo filosofijai. Matematikos dalykas dažnai atrodo labai sudėtingas, o ši klasė bus įrodymas, kad matematikos galima mokytis kitokiu keliu, žaismingai ir inovatyviai“,–teigia „ACME Grupės“ vadovas Sergej Artemiuk.

Naujoje klasėje įrangos tiekimo partneriu pasirinkta Vokietijos inovatyvių švietimo sprendimų bendrovė „Hohenloher“. Pasak V. Orlov, matematikos klasė bus išskirtinė ir tuo, kad joje nebus tradicinių mokyklos suolų, šioje spalvingoje patalpoje kiekvienas galės atrasti sau patogiausią vietą minkštasuolyje ar kėdėje prie patogaus stalo. „Norime maksimaliai prisitaikyti prie skirtingo amžiaus mokinių poreikių ir sieksime, kad čia atrastų kiekvienas sau patogiausią ir komfortišką vietą edukacijai“,– teigia įstaigos vadovas.

Daugiau matematikos klasės vaizdo nuotraukų galite rasti čia