Grįžti
Naujienos

ACME Film turi naują direktorių

Nuo rugsėjo 25 dienos naujuoju UAB ACME Film direktoriumi tampa Audrius Dūdėnas, kuris pakeis neseniai mūsų organizaciją palikusį Artūrą Paleką. Audrius jau daugiau nei 10 metų dirba ACME Film komandoje, puikiai išmano kino verslo specifiką. Jo karjera prasidėjo dirbant su filmų DVD, vėliau jis rūpinosi VOD sritimi Baltijos šalyse, galiausiai iki šiol dirbo namų kino distribucijos ir plėtros vadovu.

Anot ACME Film valdybos pirmininko Stede Ingram, iš naujojo direktoriaus tikimasi, kad jis išlaikys verslo tvarumą bei stabilumą. Taip pat stiprins komandą ir sieks, kad bendrovė būtų filmų rinkos lyderė, visai rinkai diktuojanti tendencijas ir aukščiausius standartus. „Audrius per savo darbo metus įrodė, kad yra patikimas, darbui atsidavęs žmogus, todėl tikimės, kad šioje pozicijoje jis taip pat sėkmingai pateisins lūkesčius”, – sakė Stede Ingram.

Audrius Dūdėnas kalbėdamas apie naujas pareigas sakė, kad jis filmų rinkoje jaučiasi gerai, pažįsta bendrovę iš vidaus, o naujoji pozicija jam suteiks dar didesnes galimybes save realizuoti ir tobulėti.

Sveikiname naująjį ACME Film vadovą ir linkime jam didžiausios sėkmės.