Grįžti
Naujienos

“ACME Film” kuria antrą lietuvišką komediją „Vestuvės: Importinis jaunikis“

Kitų metų pradžioje kino teatrus pasieks „ACME Grupės“ bendrovės „ACME Film“ kuriama nauja lietuviška komedija „Vestuvės: Importinis jaunikis“. Šių metų birželį pradėta filmuoti smagi juosta apie lietuviškas, bet netradicines vestuves yra veiklos 20 metų mininčios kompanijos „ACME Film“ projektas. Filmavimą planuojama baigti liepos mėn.

„Vestuvės: Importinis jaunikis“ pasakoja apie paprastą lietuvišką šeimą, besiruošiančią mylimos dukters vestuvėms. Konservatyvius būsimosios nuotakos tėvus ištinka tikras šokas, sužinojus, jog dukters išrinktasis yra kilęs iš egzotiško krašto. Neišvengiamai artėjant vedybų dienai, daugėja ir nesusipratimų bei nuotykių.

Filmo prodiuserių komandą sudaro Žilvinas Naujokas („Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“) ir Ričardas Marcinkus („Pakeliui“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“).

Jaunosios tėvą vaidinantis Mindaugas Capas daug detalių apie pirmąsias filmavimo dienas neatskleidžia, bet su šypsena veide tvirtina, kad šiuo metu aikštelėje vyksta „kūrybinga pradžia“. Kur kas reikšmingesnę pradžią ši juosta žymi jaunikį vaidinančiam Filipe Gabriel‘iui, mat „Vestuvės: Importinis jaunikis“ yra vaikino debiutas kine.

„Labai puiki pradžia – viskas labai nauja, labai įdomu ir su nekantrumu laukiu būsimų savo scenų. Jau teko pramokti ir lietuvių kalbos!“,- džiūgauja F. Gabriel‘is, entuziastingai besiimantis visų jam metamų iššūkių.

Nuotakos vaidmenį filme kurianti Gabrielė Martirosianaitė irgi dalinasi savo pirmais įspūdžiais: „Nors praėjo dar tik pirmos dienos filmavime, bet jau džiaugiuosi šia patirtimi ir sutiktais žmonėmis! Filmo komanda ir aktoriai tikrai padeda susitvarkyti su režisieriaus užduotimis. Tikiuosi pateisinsiu jų lūkesčius!“.

Juostoje taip pat filmuojasi Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė, Vaidotas Martinaitis, Agnė Šataitė, Rafailas Karpis, Sonata Visockaitė, Ainis Storpirštis ir kiti žinomi aktoriai. Filmą režisuoja Simonas Aškelavičius, dirbęs prie juostų „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ bei „Valentinas vienas“.

Daugiau apie filmą – video reportaže.