Grįžti
Naujienos

„ACC Distribution” turi naują direktorių

Nuo šių metų liepos 3 d. vienos didžiausių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse UAB „ACC Distribution“ direktoriumi tampa Žymantas Baušys, iki tol bendrovėje ėjęs finansų direktoriaus pareigas.

Nuo bendrovės įsikūrimo pradžios 1998 m. iki dabar direktoriumi buvęs Regimantas Buožius teigė, kad sprendimas, paskirti naują „ACC Distribution“ direktorių, o pačiam tapti bendrovės valdybos pirmininku, brandintas kelerius pastaruosius metus. „Elektronikos įrenginių ir buitinės technikos rinka kasdien sparčiai keičiasi. Suspėti prisitaikyti prie jos pokyčių, naujų rinkos tendencijų, globalizacijos poveikio bei numatyti ateities tendencijas – iššūkis kiekvienai šioje srityje dirbančiai organizacijai. Aš atsitraukiu nuo kasdienių operatyvinių darbų, tam, kad galėčiau fokusuotis į bendrovės ilgalaikę strategiją bei kryptingą jos įgyvendinimą. Taip pat peržiūrėti ir efektyvinti bendrovėje veikiančius procesus“, – sakė Regimantas Buožius.

Anot Regimanto, renkantis naująjį direktorių buvo dairomasi tiek į kandidatus išorėje, tiek ir ieškoma talentų tarp bendrovės darbuotojų. Svarbiausią vaidmenį nulėmė organizacijos kultūra ir tai, kad būsimo direktoriaus asmeninės vertybės sutaptų su organizacijos. „Po maždaug metų, pastebėjus talentą ir potencialą, valdyboje buvo nutarta poziciją pasiūlyti Žymantui. Tikimės, kad naujasis „ACC Distribution“ direktorius išlaikys teigiamą verslo dinamiką, ieškos naujų verslo plėtros krypčių ir galimybių“, – apie lūkesčius naujajam direktoriui kalbėjo Regimantas Buožius.

UAB „ACC Distribution“ valdybą šiuo metu sudaro: Tomas Palšis, Stepas Telešius, Paulius Urbonas, Giedrius Dusevičius ir Regimantas Buožius.

UAB „ACC Distribution“ priklauso įmonių grupei „ACME Grupė“. Bendrovėje šiuo metu dirba 305 darbuotojai, ji savo veiklą vykdo Baltijos šalyse, Gruzijoje, Rusijoje (Kaliningrade) ir Baltarusijoje. „ACC Distribution“ atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių tokie vardai kaip „Asus“, „Dell“, „Intel“, „Hitachi“, „Lenovo“ „Microsoft“ ir kiti.