Grįžti
Naujienos

„ACC Distribution“ tapo oficialiu „Xiaomi“ įrenginių distributoriumi Baltijos šalyse

Viena stambiausių didmeninės prekybos bendrovių „ACC Distribution“ Baltijos šalyse sudarė bendradarbiavimo sutartį su sparčiai augančia Kinijos elektronikos gamintoja „Xiaomi“ ir tapo oficialiu šio prekės ženklo išmaniųjų įrenginių distributoriumi Baltijos šalyse.

„Džiaugiamės, kad  aukštų tikslų siekianti, ambicinga gamintoja „Xiaomi“ pasirinko mus savo partneriu šiame regione bei įvertino mūsų veiklos rezultatus, paslaugų efektyvumą ir užimamą didžiausią rinkos dalį Baltijos šalyse. Jau pradėjome tiekti Baltijos šalims patį plačiausią „Xiaomi  Ecosystem“ išmaniųjų įrenginių asortimentą, tikime, šis prekės ženklas dėl savo aukštos kokybės ir patraukliai žemos kainos santykio sulauks ypatingo vartotojų dėmesio šiame regione“, – teigia „ACC Distribution“ vadovas Žymantas Baušys.

„ACC Distribution“ jau nuo šių metų pradeda platinti „Xiaomi  Ecosystem“ elektrinius paspirtukus, išmaniųjų namų sprendimų ir apšvietimo, garso techniką, oro valytuvus, apsaugos, bepiločių orlaivių įrangą, kompiuterių aksesuarus, siurblius, virdulius, svarstykles, sporto apyrankes, nešiojamąsias baterijas (nuo kitų metų – išmaniuosius televizorius) ir kitas namų buitį bei laisvalaikį palengvinančius sprendimus.

 „Xiaomi“ gamintojas savo elektroniniais įrenginiais ypatingai stengiasi eiti išvien su šiuolaikiniais keliamais reikalavimais ir atsižvelgia į tai, kad vartotojams vis labiau rūpi, jog prietaisai, kuriuos jie pasirenka naudoti savo namuose, būtų mažiau pastebimi aplinkoje ir lengviau valdomi. Todėl savo įrenginiams  „Xiaomi“ pritaikė ypatingai išbaigtą dizainą, integruotą patogų valdymą, nuotolinio valdymo stebėseną mobiliuoju telefonu ir vieną žemiausių kainų rinkoje“, – „Xiaomi Ecosystem“ įrenginių išskirtinumą įvardija Žymantas Baušys.

Anot Ž. Baušio, 2020 metais „ACC Distribution“ sieks pasiūlyti plačiausią „Xiaomi Ecosystem“ įrenginių asortimentą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje: „Tai nebus vienintelė naujovė Baltijos šalyse, kitais metais planuojame dar plačiau vystyti daiktų interneto (angl. k. Internet of Things – IoT), vartotojų laisvalaikio, namų buities įrenginių pasiūlą bei plėsti naujų prekės ženklų kategorijas.“

„ACC Distribution“ šiuo metu atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės, programinės įrangos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos ir elektronikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių yra tokie prekės ženklai, kaip „Asus“, „Dell“, „Intel“, „Hitachi“, „Lenovo“, „Microsoft“ ir kiti. „ACC Distribution” grupėje dirba beveik 300 darbuotojų, kurie aptarnauja daugiau kaip 3000 klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse. „ACC Distribution“ yra viena iš „ACME Grupės“ bendrovių.