Grįžti
Naujienos

ACC Distribution stiprins didmeninės prekybos elektronikos įrenginiais pozicijas Baltijos šalyse

Viena didžiausių elektronikos įrenginių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse „ACC Distribution” balandžio 17 d. švenčia veiklos 20-metį. Per šį laiką bendrovė sugebėjo pelnyti žymiausių pasaulyje elektronikos įrenginių gamintojų pripažinimą ir tapti jų atstove ne tik Baltijos šalyse, bet Kaliningrade, Baltarusijoje ir Gruzijoje. Technologijų ekspertai nesiruošia lėtinti apsisukimų, atvirkščiai – planuoja dar labiau stiprinti savo pozicijas į Baltijos šalis atveždami karščiausias technologines naujienas.

„ACC Distribution” valdybos pirmininkas Regimantas Buožius teigė, kad 1998 m. įkurta bendrovė visą laiką augo labai organiškai, o pagrindinis organizacijos darbuotojų tikslas buvo ir iki šiol tebėra kurti pridėtinę vertę klientams. „Visada kreipėme dėmesį į tai, ko reikia klientams, nebūdami labai struktūrizuoti, lengvai prisitaikydavome prie gamintojų ir sprendimus darydavome labai greitai. Manau, būtent šios organizacijos savybės bei darbuotojų profesionalumas ir noras su klientais dalytis žiniomis, apie naujausias elektronikos tendencijas, lėmė sėkmingą verslo raidą visus 20 metų”, – sakė Regimantas Buožius.

„ACC Distribution” šiuo metu atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių tokie vardai kaip „Asus“, „Dell“, „Intel“, „Hitachi“, „Lenovo“ „Microsoft“ ir kiti. „Šiuo metu „ACC Distribution” grupėje dirba beveik 300 darbuotojų, kurie aptarnauja daugiau kaip 4000 klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Gruzijoje, Baltarusijoje ir Kaliningrade. Džiaugiamės, kad mūsų verslas nuolatos auga ir 2017 m. pavyko pasiekti rekordinę apyvartą, kiek daugiau nei 230 mln. EUR”, – verslo pasiekimais dalijosi „ACC Distribution” direktorius Žymantas Baušys.

Anot verslo vadovo, vienas iš bendrovės strateginių tikslų – optimizuoti atstovaujamų produktų užsakymą, diegiant pažangius technologinius sprendimus. „Laikydamiesi šių tikslų, 2016 metų viduryje pradėjo veikti atnaujintas produktų užsakymo portalas: „E-commerce“, kuriame klientai gali matyti asmeniškai jiems pritaikytas akcijas, naujienas ir verslo sprendimus. Ši platforma veikia ir išmaniajame telefone, tad klientams užsisakyti prekes labai patogu”, – apie naujus verslo sprendimus pasakojo Žymantas Baušys, „ACC Distribution“ direktorius.

Kalbėdamas apie „ACC Distribution“ ateities planus, Žymantas Baušys teigė, kad bendrovė ir toliau sieks stiprinti pozicijas Baltijos šalyse, atveždami naujausius elektronikos įrenginius, skirtus tiek kiekvienam žmogui, tiek išskirtinai verslui. Pagrindinis dėmesys išliks tradicinėms elektronikos įrenginių kategorijoms, tačiau klientams taip pat bus siūloma ir daugiau daiktų interneto (angl. Internet of Things) įrenginių, išmanių namų technologijos įrenginių, virtualios realybės sprendimų ir pan.

Apie tai, kad bendrovei sekasi aiškiai identifikuoti ir patenkinti klientų Baltijos šalyse poreikius, kalba ir augantys įvairių elektronikos įrenginių pardavimai. „Lyginant 2016 m. su 2017 m. Baltijos šalyse net 6 kartus išaugo dronų pardavimai, 38 proc. augo smulkios buitinės technikos pardavimai, o televizorių pernai perduota 12 proc. daugiau nei 2016 m. Kalbant apie elektronikos įrenginius, skirtus verslo įmonėms, 2017 m. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje spausdintuvų pardavimai išaugo 18 proc., monitorių pardavimai 17 proc., o personalinių kompiuterių komponentų pardavimai padidėjo net 16 proc.”, – rezultatus komentavo „ACC Distribution“ direktorius.