ACME Film

Didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse „ACME Film“ savąją istoriją skaičiuoja nuo 1999 m. kovo 5 dienos. Jau pirmaisiais veiklos metais kompanija sėkmingai augo, plėtė veiklą Lietuvoje, o vėliau žengė į Latvijos ir Estijos kino rinką. Šiuo metu „ACME Film“ užima maždaug trečdalį visos Baltijos šalių rinkos ir yra daugiausiai filmų visose Baltijos šalyse pristatanti kompanija.

„ACME Film“ ne vienerius metus bendradarbiauja su žinomomis Holivudo kino studijomis: „Warner Bros.“, „Sony Pictures“, „Lionsgate/Summit Entertainment” ir daugeliu kitų.

Iki šiol „ACME Film“ Lietuvos ir Baltijos šalių žiūrovams yra pristačiusi net devynias Geriausiojo metų filmo „Oskarais“ apdovanotas juostas, kurių gretose tokie filmai kaip „Lūšnynų milijonierius“, „Karaliaus kalba“, „Infiltruoti“ bei „Išminuotojų būrys“.

„ACME Film“ taip pat parduoda filmų teises visoms didžiausioms Baltijos šalių televizijoms ir palaiko glaudžius ryšius su DVD leidėjais ir skaitmeninės video nuomos paslaugų teikėjais.

Daugiau informacijos: www.acmefilm.lt