1. Savarankiški, drąsūs ir atsakingi sprendimai.

Mes vertiname savarankiškus, iniciatyvius ir atsakingus bendradarbius, kurie laikosi sutartų įsipareigojimų ir siekia aukščiausių kompanijos bei klientų tikslų įgyvendinimo. Sudarome galimybes ir skiriame resursus priimti drąsius sprendimus.

2. Atvirumas ir paprastumas.

Versle savo veiksmus grindžiame atvirumu ir paprastumu. Atvirai išsakome savo interesus ir noriai išklausome kitus. Esame betarpiški ir bendraudami prisitaikome prie žmonių.

3. Platus požiūris ir atsinaujinimas.

Esame savo srities profesionalai: laikomės plataus, visuminio, lankstaus požiūrio. Pamatome ir išbandome naujas galimybes, kurias mums pristato žmonės ar įžvelgiame besikeičiančioje verslo situacijoje. Orientuodamiesi į ateitį ir tobulėdami, pasitinkame iššūkius.

4. Tarpusavio pasitikėjimas ir geranoriškumas.

Kuriame darbo atmosferą, kurioje dirba geriausi žmonės, švenčiame pergales ir vieni su kitais dalijamės laimėjimais. Skatiname vieni kitus dirbti komandose, bendradarbiauti ir tartis ieškant geriausio sprendimo. Esame patikimi partneriai klientams ir bendradarbiams, orientuojamės į ilgalaikius santykius bei lojalumą kompanijos viduje ir išorėje.